Bioclimatic Pergola Sistemleri

Modern tasarımlı dış mekan güneş, rüzgar, yağmur, kar ve diğer elementlerden koruma sağlar. Dış mekan hayatının olağanüstü niteliğini garanti eder. Bioclimatic Pergola Sistemi, modern tasarım ve yüksek seviyede görsel ve termal konfor ile karakterizedir.
Dönen bıçaklar, yararlı havalandırma sağlarken, güneşten kusursuz koruma sağlar. Bıçaklar, fazla suyu destek kolonlarından kanalize etmek üzere dizayn edilmiştir. Kaliteli inşaat Uluslararası standartlara uygun olarak yapılır. Kuvvetli rüzgara karşı yüksek derecede direnç sağlar.
Ismarlama Çözümler, İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sınırsız olanaklar
Büyük açıklıklar, olağandışı arazi şartları veya şantiyenin özel talepleri durumunda, ihtiyaçlarınıza uygun özel çözümler sunuyoruz. Özel olarak tasarlanmış pergolalar, tüm taleplerinize kusursuz şekilde uyan benzersiz dış mekan alanları yaratarak pratik olarak sınırsız olanaklar sunar. Bioclimatic Pergola’nın gücü ve kapasiteleri, sensörler, paneller, aydınlatma ve diğer aksesuarlar gibi tüm eklenti konforları ile birleştirilmiştir. Yetenekli tasarımcı ve mühendis ekibimiz, en zorlu projelerde bile kusursuz çözümü bulmamızı sağlar. Açık havada hayatın tadını çıkarın

Bioclimatic Pergola Sistemi Özellikleri ve Seçenekleri

Güneş Işınlarında Koruma

Etkili havalandırma Sistemi

Yatay Kirişlere Entegre Kızılötesi Isıtma

Su Geçirmez ve Görünmez Drenaj

Entegre LED Aydınlatma Sistemi

Entegre Ses Sistemi

Bioclimatic Pergola Sistem
Bıçaklarının açılması yolu…
Sıcaklığı düzenleyin, güneş ışığını kontrol edin, kendinizi yağmurdan * ve kardan * koruyun, dış mekan sezonunu uzatın.

Tasarım ve Yenilik: Tasarım ofisimiz, size en ideal ürünleri doğru fiyata sunmak için devamlı olarak yeni ürünler ve iyileştirmeler arayışındadır. Detaylara gösterdiğimiz özen, titizlikle pergola oluşturmamızı sağlıyor.
Konfor : Konforunuzu optimize etmek için yapıya entegre edilmiş pek çok seçenek arasından seçim yaparak pergolaınızı kişiselleştirin.
Yapı : Boyutlarına göre alüminyumda, Bioclimatic pergolalar, sağlam bir yapı ve bıçaklar kullanarak aşınmaya ve hava şartlarına karşı yüksek direnç sağlamak amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir.

BİYOKLİMATİK PERGOLA SİSTEM SEÇENEKLERİ

Entegre LED ışıklar
Dönen bıçaklara direk olarak monte edilen LED ışıklar, biyoklimatik pergolaınıza kusursuz bir biçimde entegre edilmiştir. Işığın yoğunluğunu, akşamları için istediğiniz ambiyansa göre ayarlayabilirsiniz.
Isıtma
Kızılötesi ısıtma çalışanlarımız sayesinde en serin akşamların tadını çıkarın. Şık ve kuvvetli, çok kuvvetli bir ayarlanabilir ısı kaynağı sağlar
Ses sistemi
Kızılötesi ısıtma çalışanlarımız sayesinde en serin akşamların tadını çıkarın. Şık ve kuvvetli, çok kuvvetli bir ayarlanabilir ısı kaynağı sağlar
Sensörler
Sensörler, hava şartlarına göre bıçakların eğimini değiştirerek alanınızı korur. Bıçaklar yağmur anında otomatik olarak kapanır ve rüzgar durumunda açılır.
Uzaktan kumanda
Uzaktan kumanda ile, bıçakların yönünü, panjurların konumunu ve ışık yoğunluğunu yönetin. Tüm ekipmanlarınız uzaktan etkinleştirilebilir ve kontrol edilebilir.
Paneller, ZIP perdeleri
Kayar cam, ahşap çıtalı alüminyum ve dikey ZIP stor perdeler, elemanlardan koruma sağlamak amacıyla kusursuz bir özelliktir.

You May Also Like

Otomatik Tente Proje Montaj

Bioclimatic Tavan Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir